Familieopstelling 30 maart 2025 te Dieren

In mijn laatste opstelling, was er een moeder die een betere relatie met haar zoon wilde. Ze voelde zich schuldig over dingen die ze niet goed had gedaan. Ik had eerst representanten voor haar zelf en haar ouders neergezet. Vader kon niet op zijn benen staan en moeder keek weg. Toen de representant voor de zoon in het veld kwam ging hij tussen haar en haar ouders (zijn grootouders) staan. Dat is systemisch een belaste plek voor een kind. Het kind voelt dat het iets moet oplossen voor de moeder. Toen het kind op de goede plek stond, ontspande het veld meteen.

Het is systemisch essentieel dat je op de goede plek staat, dus de ouders achter het kind en daarachter de grootouders, zodat het kind op zijn of haar eigen plek staat en daarmee vrij zijn leven kan leiden. Vrij van schuld en loyaliteit aan het systeem.

Als je als ouder, veelal de moeder, schuldgevoelens hebt naar jouw kind, dan is het kind niet vrij om zijn of haar leven te leven. Ik heb dit patroon ook doorleefd, ik zie dat ik dingen niet goed heb gedaan in mijn rol als moeder. Als ik in schuld blijf dat draag ik de verantwoordelijkheid niet zelf maar belast ik mijn kinderen. Inmiddels lukt me dat aardig, door de pijn zelf te dragen en en mijn kinderen hun lot te gunnen. En te vertrouwen dat ze het leven helemaal zelf kunnen. En uiteraard mogen ze altijd hulp vragen en dan sta ik klaar, maar ik ga niet meer ongevraagd helpen. Soms moet je als ouder op je handen zitten en vertrouwen dat ze het zelf kunnen op hun eigen manier, tijd en tempo.

Wil je ook door middel van een familieopstelling jezelf en daarmee jouw familiesysteem bevrijden van loyaliteiten die niet van jou zijn? Of zou je het eens willen meemaken?

Kom dan op 30 maart naar mijn opstellingen middag. Ik heb nog ruimte voor 1 vraaginbrenger en voldoende ruimte voor representanten.

Aanmelden: https://www.eivicoacht.nl/agenda

#familieopstellingen #heling #ouderkindrelatie #workshop #bevrijding

Eivi coacht is een coaching uit Nederland. Trefwoorden van Eivi coacht uit Dieren : Relatie-coaching Dieren, individuele coaching Dieren, adem werk Dieren, teamcoaching Dieren, familieopstellingen Dieren, organisatie-opstellingen Dieren, ademcirkel Dieren, mannencirkel Dieren, ademwerk Dieren, opstellingen Dieren, Retraite Ademteug Dieren, Bewust verbonden adem Dieren, Relatie coaching Dieren, .

bron : Eivi coacht

Geplaatst op dinsdag 18 februari 2025.