
Misschien voel je het al een tijdje. Dat je niet toe bent aan iets snels. Maar aan een moment waarin je echt mag landen.
In mijn mini-retreats nodig ik je uit om te vertragen. Om uit je hoofd te komen en weer contact te maken met je lichaam. Zonder haast. Zonder moeten.
Je komt aan en mag eerst even landen. We starten met een geurritueel en een meditatie-moment. Ik werk hierbij met aromatherapie. Dit kan verdiepend werken, maar is altijd een keuze en nooit noodzakelijk.
Daarna volgt een massage van ongeveer 2,5 uur. Volledig afgestemd op jou en op wat jouw lichaam op dat moment nodig heeft. Na de massage is er ruimte om te blijven liggen en te integreren. Ongeveer een half uur waarin je niets hoeft te doen en alles rustig mag doorwerken. Daarna ronden we samen af.
Als je dat fijn vindt, is er de mogelijkheid om te douchen en rustig weer op te starten.
Naast de mini-retreats ben je ook welkom voor mijn andere massages.
• Holistische massage • Ontspanningsmassage • Godinnenmassage
Alle sessies geef ik met aandacht, in een veilige setting en met respect voor jouw grenzen. Ook hierbij kan aromatherapie, etherische olien ondersteunend worden ingezet, altijd in overleg. Deze momenten zijn er voor wie wil vertragen. Voor wie uit het hoofd wil. Voor wie zichzelf een diep moment van zorg en aandacht gunt.
Voel je dat dit iets voor jou is? Stuur me gerust een berichtje of kijk op mijn website voor meer informatie en om te voelen wat bij je past. Je bent zo welkom.
Liefs Bianca
#miniretreat #ontspanning #heeling
Bianca de Kamper is een massage uit Nederland. Trefwoorden van Bianca de Kamper uit Alphen aan den Rijn : tantramassages, handmassage, voetmassage, intuïtieve energetische ontspanningsmassages, authentic being sessie, zielsmassage, tantrische godinnenmassage, Altearah Massage Oliën, massage olie, .
bron : Bianca de Kamper
Geplaatst op maandag 2 februari 2026.