☰

Najaarsmarkt op 29 november in Roosendaal

Op zondag 29 november is er weer een gezellige Najaarsmarkt in Buurthuis Keijenburg in Roosendaal. Van 11.00 tot 16.00 uur staan er allerlei standhouders en hobbyisten klaar met mooie, zelfgemaakte producten.

Ben je alvast op zoek naar een bijzonder cadeau voor Sinterklaas of Kerst? Of wil je gewoon iets moois en unieks voor jezelf vinden? Dan is deze najaarsmarkt zeker een bezoekje waard.

Je kunt er onder andere terecht voor mozaïek, beelden, sieraden, glaskunst, haakwerk, schilderijen, schelpenkunst, kaarsen, halsbanden en nog veel meer. Er is van alles te vinden voor huis en tuin, mens en dier.

Veel van de aangeboden producten zijn handgemaakt, waardoor je bijzondere en unieke items kunt tegenkomen die je niet zomaar overal vindt.

Praktische informatie:
Datum: zondag 29 november
Tijd: 11.00 tot 16.00 uur
Locatie: Buurthuis Keijenburg, Roosendaal
Entree: gratis

Neem gerust de tijd om langs de verschillende kramen te lopen, inspiratie op te doen en misschien dat ene leuke cadeau of mooie item te vinden.

Ook ik met Hobby Atelier CreaVeres ben hier aanwezig.

Voor meer informatie kun je contact opnemen via estherverhoeven@hotmail.com.

Hobbyatelier Creaveres is een hobbywinkel uit Nederland. Trefwoorden van Hobbyatelier Creaveres uit Roosendaal : Hobby atelier, workshops, creatieve feestjes, kunst maken, hobbymaterialen, wanddecoratie, schilderijen, home-deco, vriendinnen workshop, schilderij workshop, vrijgezellenavond, scrapbooking, mixed media, bloemschikken, sieraden maken, kunst kopen, .

bron : Hobbyatelier Creaveres

Geplaatst op dinsdag 15 september 2026.